ثبت نام کارشناسی ارشد از 16 الی 22 آذرماه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شروع ثبت نام کارشناسی ارشد از 16 الی 22 آذرماه

پيرو اطلاعيه مورخ 08/09/94 بدين وسيله به اطلاع کليه متقاضيان شرکت در آزمون ورودي تحصيلات تکميلي (دوره‌هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1395 و بيست و يکمين دوره المپياد علمي - دانشجويي کشور مي‌رساند که با توجه به نکات ذيل و همچنين درنظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شرکت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمايند.

شرايط ثبت‌نام‌:
ثبت‌نام براي آزمون ورودي تحصيلات تکميلي (دوره‌هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1395 از روز دوشنبه مورخ 16/09/94 آغاز مي‌شود و در روز يکشنبه مورخ 22/09/94 پايان مي‌پذيرد. لازم به تاکيد است که ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.
علاقه‌مندان به تحصيل در دوره‌هاي تحصيلات تکميلي مي‌بايست، ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غير ايراني و توضيحات مربوط به سهميه رزمندگان (مندرج در دفترچه راهنماي شرکت در آزمون که در پايگاه اطلاع رساني اين سازمان قرار دارد)، در صورتي که داراي شرايط مذکور باشند به عنوان داوطلب مقطع کارشناسي ارشد حداکثر در دو رشته امتحاني (رشته امتحاني اول و رشته امتحاني دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام) متقاضي ثبت‌نام شوند.
مراحلي که داوطلب بايد براي ثبت‌نام اقدام کند:
1-   مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني فوق براي تهيه کارت اعتباري ثبت نام (سريال 12 رقمي) و دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام (دفترچه شماره 1). 
2-    تهيه فايل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام.
3-آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز به منظور ثبت‌نام.
 4- با توجه به اينکه پرداخت هزينه ثبت‌نام منحصراً به صورت  اينترنتي انجام مي‌گيرد، داوطلبان لازم است به وسيله کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونيکي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان و پرداخت مبلغ 000/300 (سيصدهزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون يک کدرشته امتحاني نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
تبصره: با توجه به اينکه مقرر گرديده است که در مراحل مختلف فرآيند اين آزمون، خدماتي از طريق ارسال پيام کوتاه  به داوطلبان ارايه شود، داوطلباني که تمايل به استفاده از خدمات پيام کوتاه دارند، با انتخاب گزينه مربوط و پرداخت مبلغ 5000 (پنج هزار) ريال به عنوان هزينه استفاده از خدمات پيام کوتاه، مي‌توانند از اين خدمات استفاده نمايند.
 5- داوطلباني که علاوه بر رشته‌ انتخابي‌ يا امتحاني‌ اصلي (رشته‌ اول‌)، علاقه‌مند به‌ شرکت در رشته‌ امتحاني‌ دوم هستند، ضرورت‌ دارد که‌ کدرشته‌ امتحاني دوم را نيز در بند مربوط در تقاضانامه درج ‌نمايند. اين دسته از داوطلبان مي‌بايست براي رشته امتحاني‌ دوم يک‌ کارت اعتباري ديگر، به مبلغ 000/300 (سيصد هزار) ريال علاوه بر کارت اعتباري اول خريداري نمايند.
تذکر: داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شرکت در آزمون کدرشته‌هاي امتحاني (اصلي و شناور) که علاقه‌مند به شرکت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي و غيرانتفاعي هستند، لازم است که علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام، نسبت به پرداخت مبلغ 000/92 (نود و دو هزار) ريال ديگر نيز براي دوره‌هاي مذکور، براي اعلام علاقه‌مندي اقدام نمايند.
دستورالعمل و نحوه تکميل تقاضانامه ثبت‌نام اينترنتي:
به داوطلبان توصيه مي‌شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکميل نموده و سپس بر اساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت‌نام وارد نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمايند. بديهي است که در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت‌نام با مدارک داوطلب، در صورت پذيرفته‌شدن در آزمون، قبولي وي (کان لم يکن) تلقي شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد.
زمان توزيع کارت اينترنتي و محل آزمون:
بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده، آزمون تحصيلات تکميلي سال 1395 در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 16 و 17/02/95 برگزار خواهد شد و داوطلبان لازم است که از روز دوشنبه مورخ 13/02/95 لغايت روز چهارشنبه مورخ 15/02/95 با مراجعه به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهيه پرينت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنماي شرکت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 36 تقاضانامه تعيين مي‌گردد؛ لذا مقتضي است که داوطلبان ضمن دقت لازم، با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمايند.
برگزاري‌ المپياد علمي‌ - دانشجويي‌ کشور:
داوطلبان علاقه‌مند مي‌توانند همزمان ‌با برگزاري‌ امتحانات‌ آزمون ‌ورودي تحصيلات‌ تکميلي (دوره‌هاي ‌کارشناسي ‌ارشد ناپيوسته ‌داخل‌) سال 1395، در اولين ‌مرحله دوره بيست و يکم آزمون المپياد علمي - دانشجويي‌ کشور بر اساس شرايط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام در آزمون شرکت نمايند.
توصيه‌هاي‌ مهم‌:
1- داوطلبان براي اطلاع از مقررات وظيفه عمومي، شرايط و ضوابط استفاده از سهميه ايثارگران و همچنين شرايط و ضوابط اتباع خارجي به دفترچه راهنماي شماره 1 که روي پايگاه اطلاع رساني سازمان قرار دارد، مراجعه نمايند.
2- به داوطلبان توصيه مي‌شود که در انتخاب کدرشته‌هاي امتحاني (اول و دوم) و همچنين شهرستان محل حوزه امتحاني خود دقت لازم را مبذول فرمايند؛ لذا پس از دريافت کد پيگيري 16 رقمي، در اين خصوص به درخواست‌هاي داوطلبان مبني بر اصلاح يا جابجايي، ترتيب اثر داده نخواهد شد.
3- کليه‌ فارغ‌التحصيلاني‌ که‌ مقطع‌ کارشناسي‌ ارشد يا دکتري‌ خود را به‌ پايان‌ رسانيده‌اند و از لحاظ نظام وظيفه منعي ندارند، در صورت‌ تمايل‌ به ‌شرکت‌ در رشته‌ ديگري‌ به‌ جز رشته‌ فارغ‌التحصيلي‌، لازم‌ است‌ که نسبت‌ به‌ تکميل‌ تقاضانامه‌ بر اساس‌ مقطع‌ کارشناسي‌ اقدام‌ نمايند؛ ضمن اينکه لازم است که به تذکرات مندرج دردفترچه راهنماي ثبت نام توجه نمايند. ضمناً دانشجويان مقطع کارشناسي ارشد و بالاتر مجاز به شرکت در اين آزمون نيستند.
4- توصيه‌ مي‌شود که حتماَ داوطلبان پس از تکميل تقاضانامه و دريافت کد پيگيري، يک نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه، و مندرجات آن را کنترل و نزد خود نگهداري نمايند.
5-  با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون‌هاي قبلي، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که اين موضوع اکثراً براي داوطلباني که در کافي‌نت ثبت‌نام مي‌کنند رخ داده است، تاکيد مي‌گردد چنانچه ثبت‌نام خود را توسط کافي‌نت‌ها انجام مي‌دهيد، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عکس داوطلب ديگري به جاي عکس شما ارسال نگردد. بديهي است که در صورت ارسال عکس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
6- هرگونه‌ تغييري‌ از طريق‌ نشريه پيک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و در صورت لزوم، ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد.
7- در صورت‌ لزوم،‌ داوطلبان مي‌توانند با شماره تلفن‌ گوياي: 42163-021 با روابط عمومي ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ کرده يا از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي (غير حضوري) سازمان اقدام نمايند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

همکاران و مدیران تارنما

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار تارنمای روستا شهر مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس تیم مدیریت تارنمای روستاشهر

  • شماره تماس : 09125518462

 

 

روستا شهر به روایت آمار

کاربران
42
مطالب
402
نمایش تعداد مطالب
738525
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی اخبارسایت ثبت نام کارشناسی ارشد از 16 الی 22 آذرماه
Web Analytics