آخرین مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی 95

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پيرو اطلاعيه مورخ 29/9/94 بدين وسيله به اطلاع کليه متقاضيان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودي دوره دکتري (نيمه متمرکز) سال 1395 مي‌رساند که با توجه به نکات ذيل و همچنين در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شرکت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمايند.

پيرو اطلاعيه مورخ 29/9/94 بدين وسيله به اطلاع کليه متقاضيان ثبت نام و شرکت در آزمون ورودي دوره دکتري (نيمه متمرکز) سال 1395 مي‌رساند که با توجه به نکات ذيل و همچنين در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شرکت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت نمايند.

شرايط ثبت نام:
ثبت‌نام براي آزمون ورودي دکتري (Ph.D) سال 1395 از روز يکشنبه مورخ 06/10/94 آغاز مي‌شود و در روز سه شنبه مورخ 15/10/94 پايان مي‌پذيرد. لازم به تاکيد است که ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي و از طريق پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org انجام خواهد پذيرفت.
هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط مي‌تواند در يک کدرشته‌ امتحاني (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام و شرکت در آزمون)‌، ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شرکت‌ نمايد.
مراحلي که داوطلب بايد براي ثبت نام اقدام کند:
1- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني فوق براي تهيه کارت اعتباري ثبت نام (سريال 12 رقمي) و دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام (دفترچه شماره 1). 
2- تهيه فايل عکس اسکن شده داوطلب بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام.
3-آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نياز براي ثبت‌نام.
4- با توجه به اينکه پرداخت هزينه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي انجام مي‌گيرد، داوطلبان لازم است به وسيله کارت‌هاي بانکي عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونيکي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان و پرداخت مبلغ 000/500 (پانصدهزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
تبصره: با توجه به اينکه مقرر گرديده است که در مراحل مختلف فرآيند اين آزمون، خدماتي از طريق پيام کوتاه به داوطلبان ارايه شود، داوطلباني که تمايل به استفاده از خدمات پيام کوتاه دارند، با انتخاب گزينه مربوط و پرداخت مبلغ 5000 (پنج هزار) ريال به عنوان هزينه استفاده از خدمات پيام کوتاه، مي‌توانند از اين خدمات استفاده نمايند.
دستورالعمل و نحوه تکميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي:
         به داوطلبان توصيه مي شود که مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکميل نموده و سپس بر اساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت نام وارد نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است که در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمايند. بديهي است که در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب، در صورت پذيرفته شدن در آزمون، قبولي وي (کان لم يکن) تلقي شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد.
زمان توزيع کارت اينترنتي و محل آزمون:
براساس برنامه زماني پيش بيني شده، آزمون ورودي دکتري (Ph.D) سال 1395 در روز جمعه مورخ 14/12/94 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است که از روز سه‌شنبه مورخ 11/12/94 لغايت روز جمعه مورخ 14/12/94 با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت کارت شرکت در آزمون و راهنماي شرکت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 33 تقاضانامه تعيين مي‌گردد؛ لذا مقتضي است که داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنماي ثبت‌نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمايند.
توصيه‌هاي‌ مـهم‌:
1) توصيه‌ مي‌شود که داوطلبان پس از تکميل تقاضانامه، دريافت شماره پرونده 6 رقمي و کدپيگيري 16 رقمي، يک نسخه پرينت از تقاضانامه‌شان تهيه و آن را نزد خود نگهداري نمايند.
2) به داوطلبان توصيه مي‌شود که در انتخاب کدرشته‌ امتحاني و همچنين شهرستان محل حوزه امتحاني خود دقت لازم را مبذول فرمايند؛ لذا پس از دريافت کد پيگيري 16 رقمي در اين خصوص به درخواست‌هاي داوطلبان مبني بر اصلاح يا جابجايي ترتيب اثر داده نخواهد شد.
3) با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون هاي قبلي، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که اين موضوع اکثراً براي داوطلباني که در کافي نت ثبت نام مي‌کنند رخ داده است، تاکيد مي‌گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافي نت ها انجام مي‌دهيد، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عکس داوطلب ديگري به جاي عکس شما ارسال نگردد. بديهي است که در صورت ارسال عکس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
4) هرگونه‌ تغييري‌ از طريق‌ نشريه پيک‌ سنجش‌ (هفته‌نامه خبري‌ و اطلاع‌رساني‌ سازمان ‌سنجش‌)، پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش و در صورت لزوم ‌از طريق رسانه‌هاي گروهي ‌اعلام ‌خواهد شد.
5) در صورت‌ لزوم‌، داوطلبان مي‌توانند با شماره تلفن گوياي‌: 42163-021 با روابط عمومي ‌سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور تماس‌ حاصل‌ نموده يا از طريق سيستم پاسخگويي اينترنتي (غيرحضوري) سازمان اقدام نمايند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

همکاران و مدیران تارنما

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار تارنمای روستا شهر مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس تیم مدیریت تارنمای روستاشهر

  • شماره تماس : 09125518462

 

 

روستا شهر به روایت آمار

کاربران
42
مطالب
402
نمایش تعداد مطالب
696961
شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی کنکور دکتری تخصصی آخرین مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی 95
Web Analytics