کاربری اراضی استان قزوین

شیپ فایل کاربری اراضی استان قزوین را می توانید در این قسمت تهیه و مشاهده نمایید
کاربری اراضی استان قزوینکاربری اراضی استان قزوین
قیمت قیمت : 8000 تومان
تخفیف میزان تخفیف کلی : 5 درصد
1662 بازدید

شیپ فایل کاربری اراضی استان قزوین را می توانید در این قسمت تهیه و مشاهده نمایید؛ نقشه نمایش داده شده به صورت تصادفی می باشد و دوستان پس از خارج کردن فایل از حالت فشرده می توانند نقشه اصلی را در محیط نرم افزاری GIS مشاهده نمایند

این شیپ فایل شامل اطلاعات مرتبط با مساحت و مقدار هر یک از کاربری های اراضی زمین استان قزوین (باغات، زمین های زراعی، زمین های خشک و بایر، نمکزارها و شوره زارها، زمین های شهری، زمین های ترکیبی و ...)می  باشد. تصویر نمایش داده شده، حالت پیش فرض کاربری های اراضی استان قزوین می باشد.

 

 

دوستان توجه داشته باشند که این شیپ فایل، در قالب یک فایل فشرده ارائه شده است لذا جهت نمایش در محیط نرم افزار، ابتدا باید آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس از طریق دکمه ی Add Data لایه را در محیط نرم افزار فراخوانی کنید. در صورتی که لایه نمایش داده نشد؛ روی نام لایه راست کلیک و گزینه ی Zoom to layer را کلیک نمائید. 

  شیپ فایل کاربری اراضی استان قزوین، قابلیت همپوشانی با سایر شیپ فایل های موجود را دارد و  محتوای فایل شامل لایه ی پولیگونی مطالب گفته شده، می باشد.

جهت دانلود فایلهای بیشتر به سایت پی دی اف یار مراجعه نمایید

 

امیدواریم فایل مورد نظر، پاسخگوی نیازها و کار شما باشد. چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری بود، با ما از طریق تماس با ما در ارتباط باشید

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار تارنمای روستا شهر مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس تیم مدیریت تارنمای روستاشهر

  • شماره تماس : 09125518462

 

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی فایلهای GIS&cad
Web Analytics