فروشگاه روستا شهر با هدف صرفه جویی در وقت و انرژی شما، سعی دارد تمامی مطالب و فایل های مورد نیاز را ضمن حفظ قانون و حق مولف تهیه و در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

* این فایل ها توسط تیم تخصصی روستاشهر مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفته و سعی شده است اشتباهات موجود در دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی تکرار نشود. لازم به ذکر است که بگوییم هزینه های در نظر گرفته شده، صرفا جهت هزینه های جاری سایت(نگهداری و پشتیبانی) می باشد.

* چنانچه فایل مورد نظر شما در این قسمت یافت نشد، می توانید آنر ا در قسمت تماس با ما، یا شماره مستقیم پیام دهید تا در  اسرع وقت همکاران نسبت به تهیه و تنظیم آن اقدام نمایند.

همچنبن جهت همکاری با فروشگاه روستاشهر، چنانچه علاقه مند به بارگذاری فایل اختصاصی خود در این فروشگاه هستید، در قسمت تماس با ما ما اطلاع دهید.

 

جهت مشاهده فایل های بیشتر و همچنین دانلود راحت و رایگان بسیاری از فایل های موجود در این قسمت، می توانید به وب سایت پی دی اف یار مراجعه نمایید

 

کلیک کنید

شیپ فایل کاربری اراضی شهر زنجان

شیپ فایل کابری اراضی شهر زنجان را می توانید در این قسمت مشاهده و دریافت نمایید
شیپ فایل کاربری اراضی شهر زنجانشیپ فایل کاربری اراضی شهر زنجان
قیمت قیمت : 9500 تومان
تخفیف میزان تخفیف کلی : 5 درصد
942 بازدید

شیپ فایل کاربری اراضی شهر زنجان را می توانید در این قسمت مشاهده و دریافت نمایید

شیپ فایل کاربری اراضی شهر زنجان شامل سه محدوده اصلی شهر زنجان ( محدوده بازار، قسمت شمالی شهر و قسمت جنوبی شهر) می باشد و تمامی کاربری های شهر زنجان را بر اساس آخرین اطلاعات موجود و مناسب برای پروژه های دانشجویی دارد. کاربری های آموزشی، مسکونی، فضای سبز، نظامی، و.... را در این فایل می توانید مشاهده نمایید

اطلاعات کلی هر یک از بافت ها نیز در جدول توصیفی فایل گنجانده شده است. این اطلاعات شامل محدوده منطقه، ناحیه، نوع کاربری اراضی، کیفیت بنای موجود، اسکلت به کار رفته برای هر یک از پلاک ها، نوع نمای ساختمانها، قدمت و تاریخ ساخت ساختمان ها، تعداد طبقات، عرصه و عیان و زیربنای ساختمان هاو .... می باشد.

دوستان توجه داشته باشند که این شیپ فایل، در قالب یک فایل فشرده ارائه شده است لذا جهت نمایش در محیط نرم افزار، ابتدا باید آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس از طریق دکمه ی Add Data لایه را در محیط نرم افزار فراخوانی کنید. در صورتی که لایه نمایش داده نشد؛ روی نام لایه راست کلیک و گزینه ی Zoom to layer را کلیک نمائید. 

  شیپ فایل کاربری اراضی شهر زنجان، قابلیت همپوشانی با سایر شیپ فایل های موجود را دارد و  محتوای فایل شامل لایه ی پولیگونی مطالب گفته شده، می باشد.

 

پیشنهاد ما

دانلود فایل از سایت پی دی اف یار

 

امیدواریم فایل مورد نظر، پاسخگوی نیازها و کار شما باشد. چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری بود، با ما از طریق تماس با ما در ارتباط باشید

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار تارنمای روستا شهر مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس تیم مدیریت تارنمای روستاشهر

  • شماره تماس : 09125518462

 

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی فروشگاه
Web Analytics