فروشگاه روستا شهر با هدف صرفه جویی در وقت و انرژی شما، سعی دارد تمامی مطالب و فایل های مورد نیاز را ضمن حفظ قانون و حق مولف تهیه و در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

* این فایل ها توسط تیم تخصصی روستاشهر مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفته و سعی شده است اشتباهات موجود در دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی تکرار نشود. لازم به ذکر است که بگوییم هزینه های در نظر گرفته شده، صرفا جهت هزینه های جاری سایت(نگهداری و پشتیبانی) می باشد.

* چنانچه فایل مورد نظر شما در این قسمت یافت نشد، می توانید آنر ا در قسمت تماس با ما، یا شماره مستقیم پیام دهید تا در  اسرع وقت همکاران نسبت به تهیه و تنظیم آن اقدام نمایند.

همچنبن جهت همکاری با فروشگاه روستاشهر، چنانچه علاقه مند به بارگذاری فایل اختصاصی خود در این فروشگاه هستید، در قسمت تماس با ما ما اطلاع دهید.

 

جهت مشاهده فایل های بیشتر و همچنین دانلود راحت و رایگان بسیاری از فایل های موجود در این قسمت، می توانید به وب سایت پی دی اف یار مراجعه نمایید

 

کلیک کنید

شیپ فایل معابر شهر زاهدان

شیپ فایل معابر شهر بندر زاهدان را در اینجا می توانید مشاهده نماید. این فایل صرفا برای دانشجویان تهیه شده است
شیپ فایل معابر شهر زاهدانشیپ فایل معابر شهر زاهدان
قیمت قیمت : 11000 تومان
تخفیف میزان تخفیف کلی : 5 درصد
634 بازدید

شیپ فایل معابر شهر زاهدان را در اینجا می توانید مشاهده نماید. این فایل صرفا برای دانشجویان تهیه شده است. این شیپ فایل معابر شهر زاهدان را نمایش می دهد و لایه های مختلفی چون مسیرهای عادی، مسیر تاکسی، بزرگراها، آزادراه در حال ساخت، معابر پیاده، مسیر ترانیزیتی، معابر فرودگاهی، ریل آهن، بزرگراه ها، کوچه ها و معابر فرعی، یک طرفه بودن یا نبودن معابر، پل دار بودن یا نبود گذر و نظایر آن در شهر زاهدان را دارا می باشد.

شیپ فایل معابر شهر زاهدان ، براساس تقسیمات بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی کشور می باشد. این فایل  در محیط نرم افزار جی آی اس قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. 

دوستان توجه داشته باشند که شیپ فایل معابر شهر زاهدان ، در قالب یک فایل فشرده ارائه شده است لذا جهت نمایش در محیط نرم افزار، ابتدا باید آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس از طریق دکمه ی Add Data لایه را در محیط نرم افزار فراخوانی کنید. در صورتی که لایه نمایش داده نشد؛ روی نام لایه راست کلیک و گزینه ی Zoom to layer را کلیک نمائید. 

  شیپ فایل معابر شهر زاهدان، قابلیت همپوشانی با سایر شیپ فایل های موجود را دارد و  محتوای فایل شامل لایه ی پولی لاینی معابر شهر زاهدان، می باشد.

حجم این فایل 0,293 کیلوبایت می باشد که پس از خارج سازی از حالت فشرده، حجم آن 1,140 کیلوبایت خواهد شد

عکس ارائه شده، در این مطلب، نمایشگر معابر شهر زاهدان می باشد که از همین شیپ فایل تهیه شده است

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار تارنمای روستا شهر مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس تیم مدیریت تارنمای روستاشهر

  • شماره تماس : 09125518462

 

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی فروشگاه
Web Analytics