فروشگاه روستا شهر با هدف صرفه جویی در وقت و انرژی شما، سعی دارد تمامی مطالب و فایل های مورد نیاز را ضمن حفظ قانون و حق مولف تهیه و در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

* این فایل ها توسط تیم تخصصی روستاشهر مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفته و سعی شده است اشتباهات موجود در دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی تکرار نشود. لازم به ذکر است که بگوییم هزینه های در نظر گرفته شده، صرفا جهت هزینه های جاری سایت(نگهداری و پشتیبانی) می باشد.

* چنانچه فایل مورد نظر شما در این قسمت یافت نشد، می توانید آنر ا در قسمت تماس با ما، یا شماره مستقیم پیام دهید تا در  اسرع وقت همکاران نسبت به تهیه و تنظیم آن اقدام نمایند.

همچنبن جهت همکاری با فروشگاه روستاشهر، چنانچه علاقه مند به بارگذاری فایل اختصاصی خود در این فروشگاه هستید، در قسمت تماس با ما ما اطلاع دهید.

 

جهت مشاهده فایل های بیشتر و همچنین دانلود راحت و رایگان بسیاری از فایل های موجود در این قسمت، می توانید به وب سایت پی دی اف یار مراجعه نمایید

 

کلیک کنید

شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان

شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان به همراه لایه های مختلف و کاربری اراضی منطقه سه شهرداری شهر اصفهان را در این قسمت می توانید مشاهده و تهیه نمایید
شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهانشیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان
قیمت قیمت : 9000 تومان
تخفیف میزان تخفیف کلی : 5 درصد
1090 بازدید

شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان به همراه لایه های مختلف و کاربری اراضی منطقه سه شهرداری شهر اصفهان را در این قسمت می توانید مشاهده و تهیه نمایید

شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان را در اینجا می توانید مشاهده نماید. این فایل صرفا برای دانشجویان تهیه شده است. این شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان را نمایش می دهد و لایه های مختلفی چون کاربری اراضی، لایه های مسکونی، تجاری، آموزشی، محدوده جغرافیایی منطقه سه شهرداری اصفهان، لایه های مختلف تجاری و... که در کاربری اراضی مطرح می شود همچنین مشخصات جغرافیایی و مساحت و مقدار و ویژگی های هر یک از لایه ها را دارا می باشد.

شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان، براساس تقسیمات بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی کشور می باشد. این فایل  در محیط نرم افزار جی آی اس قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. 

دوستان توجه داشته باشند که شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان ، در قالب یک فایل فشرده ارائه شده است لذا جهت نمایش در محیط نرم افزار، ابتدا باید آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس از طریق دکمه ی Add Data لایه را در محیط نرم افزار فراخوانی کنید. در صورتی که لایه نمایش داده نشد؛ روی نام لایه راست کلیک و گزینه ی Zoom to layer را کلیک نمائید. 

  شیپ فایل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان، قابلیت همپوشانی با سایر شیپ فایل های موجود را دارد و  محتوای فایل شامل منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان، می باشد.

حجم این فایل 11,397  کیلوبایت می باشد که پس از خارج سازی از حالت فشرده، حجم آن 52,102 کیلوبایت خواهد شد

عکس ارائه شده، در این مطلب، نمایشگر منطقه 3 شهرداری شهر اصفهان می باشد که از همین شیپ فایل تهیه شده است

جهت تهيه اين فايل با قيمت مناسب و مشاهده ديگر اطلاعات و فايل هاي مشابه به اينجا مراجعه کنيد

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار تارنمای روستا شهر مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس تیم مدیریت تارنمای روستاشهر

  • شماره تماس : 09125518462

 

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی فروشگاه
Web Analytics