فروشگاه روستا شهر با هدف صرفه جویی در وقت و انرژی شما، سعی دارد تمامی مطالب و فایل های مورد نیاز را ضمن حفظ قانون و حق مولف تهیه و در اختیار شما علاقه مندان قرار دهد.

* این فایل ها توسط تیم تخصصی روستاشهر مورد بازبینی و اصلاح قرار گرفته و سعی شده است اشتباهات موجود در دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی تکرار نشود. لازم به ذکر است که بگوییم هزینه های در نظر گرفته شده، صرفا جهت هزینه های جاری سایت(نگهداری و پشتیبانی) می باشد.

* چنانچه فایل مورد نظر شما در این قسمت یافت نشد، می توانید آنر ا در قسمت تماس با ما، یا شماره مستقیم پیام دهید تا در  اسرع وقت همکاران نسبت به تهیه و تنظیم آن اقدام نمایند.

همچنبن جهت همکاری با فروشگاه روستاشهر، چنانچه علاقه مند به بارگذاری فایل اختصاصی خود در این فروشگاه هستید، در قسمت تماس با ما ما اطلاع دهید.

 

جهت مشاهده فایل های بیشتر و همچنین دانلود راحت و رایگان بسیاری از فایل های موجود در این قسمت، می توانید به وب سایت پی دی اف یار مراجعه نمایید

 

کلیک کنید

شیپ فایل شهرستان ها و بخش های استان کرمان

شیپ فایل استان کرمان به همراه لایه های شهرستان و بخش های استان کرمان و اطلاعات مرتبط را در این قسمت می توانید ببینید.
شیپ فایل شهرستان ها و بخش های استان کرمانشیپ فایل شهرستان ها و بخش های استان کرمان
قیمت قیمت : 9000 تومان
تخفیف میزان تخفیف کلی : 5 درصد
1524 بازدید
نوع فایل :

شیپ فایل استان کرمان به همراه لایه های بسیار مهم و کاربردی استان را در این قسمت می توانید ببینید. این شیپ فایل لایه های مختلفی از استان را در بر دارد که هر کدام از آنها به تنهایی جوابگوی بسیاری از پژوهش های علاقه مندان خواهد بود. لایه های موجود در این شیپ فایل، هر کدام مشخصات و جداول توصیفی خاص خود را دارد که پیشنهاد می شود، علاقه مندان پژوهش پیرامون کرمان، حتما این شیپ فایل را تهیه نمایند.

لایه های موجود در این شیپ فایل عبارت است از:

1- شیپ فایل لایه های شهرستان های استان کرمان به همراه اسامی و مشخصات هر یک

2- شیپ فایل بخش های استان کرمان به همراه اسامی و مشخصات هر یک

و...

شیپ فایل استان کرمان، براساس تقسیمات بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی کشور می باشد. این فایل  در محیط نرم افزار جی آی اس قابل نمایش و قابل ویرایش می باشد. 

دوستان توجه داشته باشند که شیپ فایل استان کرمان، در قالب یک فایل فشرده ارائه شده است لذا جهت نمایش در محیط نرم افزار، ابتدا باید آن را از حالت فشرده خارج کنید. سپس از طریق دکمه ی Add Data لایه را در محیط نرم افزار فراخوانی کنید. در صورتی که لایه نمایش داده نشد؛ روی نام لایه راست کلیک و گزینه ی Zoom to layer را کلیک نمائید. 

شیپ فایل استان کرمان، قابلیت همپوشانی با سایر شیپ فایل های موجود را دارد و  محتوای فایل شامل لایه ی پولیگونی استان کرمان، می باشد.

حجم این فایل 1,180 کیلوبایت می باشد

عکس ارائه شده، در این مطلب، نمایشگر شهرستان و بخش های استان کرمان می باشد که از همین شیپ فایل تهیه شده است

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید تا از آخرین اخبار تارنمای روستا شهر مطلع شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس تیم مدیریت تارنمای روستاشهر

  • شماره تماس : 09125518462

 

 

شما اینجا هستید: صفحه ی اصلی فروشگاه
Web Analytics